Festiwal „Brzmienie Fest” – Anna Werecka-Gryć, Kinga Firlej-Kubica i Mateusz Wojtkiw

Piękny wieczór z przepiękną muzyki – tak spędziliśmy trzeci koncert Festiwal „Brzmienie Fest”- 5 listopada 19:00 E. Zawiślak, A.Werecka-Gryć, K.Firlej-Kubica . Poniżej fotorelacja z tegoż dnia. Wspaniali artyści z Łodzi uświetnili wieczór w urokliwej sali Starostwo Powiatowe w Trzebnicy- Powiat Trzebnicki.

Dziękujemy Paniom Kindze Firlej-Kubicy, Annie Wereckiej-Gryć oraz Panu Mateuszowi Wojtkiwowi za przeniesienie nas w świat kultury i muzyki XX i XXI w. Dziękujemy gospodarzom miejsca Pani Starościnie Małgorzata Matusiak za gościnę, Pani Iwonie Kurowskiej oraz Tomaszowi Opałce za obecność i miłe słowa, Pani Martynie Parus i Joannie Jasłowskiej za pomoc w promocji i organizacji wydarzenia. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Zapraszamy na kolejne koncerty i wydarzenia naszej Fundacji.

Projekt dofinansowano ze środków Fundacji PZU, Fundacji Lotto im. Haliny Konopackiej Mecenasami festiwalu są Firma Iiyama Polska, Agencja Get it Done raz Darczyńcy Fundacji Kultura Brzmienia. Partnerami wydarzenia są Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych ZAiKS, Zamek na wodzie w Wojnowicach, Fundacja Pro Culturae Bono, Zamek Kliczków , firma Pianinaifortepiany.com oraz Starostwo Powiatowe w Trzebnicy.Patronat medialny objęli: Polskie Centrum Informacji Muzycznej w Warszawie ( POLMIC ) , Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków w Warszawie oraz portal Warto Znać.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU
PRZEJDŹ DO GALERII