NASZ ZESPÓŁ

IWONA SUKIENIK

Prezeska Fundacji Kultura Brzmienia

Dyplomowana pianistka, managerka życia kulturalnego i nauczycielka. Absolwentka wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu (klasa prof. dr hab. Pawła Zawadzkiego), ukończyła kierunek dziennikarstwa muzycznego w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu oraz kierunek Communication Design – Projektowanie Komunikacji Wizerunku Organizacji/Instrytucji w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Kilkakrotnie wyróżniana jako pianistka podczas imprez organizowanych przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie, wśród swoich podopiecznych ma laureatów konkursów regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Koordynatorka imprez, koncertów, warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracowała m.in. pod okiem Edwarda Wolanina, Karola Radziwonowicza, Grzegorza Kurzyńskiego, Celiny Hellerowej, Olgi Rusiny, Igora Longato, Valrego Szackiego oraz Anastasa Slavcheva. Koncertuje jako solistka i kameralistka w Polsce i za granicą. Założycielka Fundacji Kultura Brzmienia.

JOANNA SIPOWICZ

Członek Zarządu Fundacji Kultura Brzmienia

Pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu (klasa prof. Waldemara Andrzejewskiego).
Pochodzi z Nysy, wiele lat związana z Wrocławiem, gdzie ukończyła liceum muzyczne.
Obecnie pracuje w macierzystej uczelni i od wielu lat związana jest z wydziałem wokalno-aktorskim. Wielokrotnie wyróżniana za najlepszy akompaniament podczas konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych.
Jest zapraszana w charakterze pianistki-korepetytora na warsztaty wokalne.
Koncertuje w Polsce i za granicą.

ADAM SUKIENIK

Członek Zarządu Fundacji Kultura Brzmienia

Absolwent Uniwersytetu Opolskiego wydziału nauk o polityce i komunikacji społecznej specjalizacja Polityka Społeczna oraz Uniwersytetu Wrocławskiego kierunku media i komunikacja społeczna, specjalności Europeistyka. Pochodzi z opolszczyzny, jednak od wielu lat związany jest z Wrocławiem. Account manager, specjalista od spraw sprzedaży, doradca klienta i handlowiec. Meloman, fan muzyki industrialnej. Miłośnik turystyki i podróży, motoryzacji, pasjonat fotografii, interesuje się narciarstwem, meteorologią i historią powszechną.