Grupa MamyTo- nasz Partner

Każde wydarzenie kulturalne, które organizujemy zaczyna się od wizji i projektu. Tworzymy koncepcję harmonogramu, budżetu, wykonawców, ale też budujemy odpowiedni wizerunek, również ten graficzny. Obecnie na rynku jest wiele firm, które oferują tego typu usługi, my jednak zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z grupą, która nadaje na tej samej fali i której nasza wizualna koncepcja styka się z ich graficznym kunsztem.

Chcielibyśmy przedstawić Wam wspaniałą postać, niesamowitą osobowość, jednego z naszych partnerów, lidera grupy MamyTo i jednocześnie twórcę logotypu naszej Fundacji.

Maciej Kisiel – edytor, ilustrator, grafik, twórca komiksów i filmów animowanych oraz założyciel i lider kreatywnej grupy grupamamyto.pl. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego z przeszłością wykładowcy i „pana z agencji”. Specjalizuje się w brandingu oraz projektowaniu publikacji drukowanych. Od 2013 r. związany z polską branżą winiarską.

Od 2015 r. do 2021 r. pełnił funkcję dyrektora artystycznego w Grupie Goldenmark.

Maciej jest twórcą komiksu o tzw. Wiesławie.

„Wiesław – Baśnie słowiańskie” to seria komiksów o uwspółcześnionym spojrzeniu na dawne podania, legendy i baśnie charakterystyczne dla naszej kultury. Ten żartobliwy cykl komiksowy, przypominający rodzime bajki i legendy, których nieoczywiste motywy przetrwały w podaniach i tradycji ludowej, w tym roku obchodzi swoje 10- lecie! Wiesiowi oraz twórcy tej postaci składamy gratulacje i najlepsze życzenia!

Więcej o Wiesławie i Grupie MamyTo poniżej:

https://wiesiu.pl/

http://grupamamyto.pl/

Więcej o Grupie MamyTo