Z ogromną radością zapraszamy Was na wyjątkowe muzyczne wydarzenie, które już za chwilę odbędzie się w jednej z dzielnic Wrocławia.

W obliczu panującej sytuacji na Ukrainie postanowiliśmy zareagować i dołożyć swoją „muzyczną cegiełkę” .

Wspólnie z Rada Osiedla Maślice oraz Kulinarny Park Restauracja i Cukiernia organizujemy koncert charytatywny pod nazwą „Sercem z Ukrainą”. Do projektu zaprosiliśmy niesamowitych wrocławskich muzyków ze świata jazzu i rozrywki, wystąpią : Natalia Szczypuła, Ola Turoń, Marzena Słowik, Kasia Berger, Paulina Cynkar, Alek Cieślak, Łukasz Bzowski i Leszek Zaleski.

Obecna sytuacja na wschodzie uderza bezpośrednio również w tych najsłabszych – opuszczone i osierocone dzieci, dlatego też podczas koncertu będzie można wesprzeć akcję „SOS dla dzieci Ukrainy” Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Trwająca wojna, związany z nią lęk, poczucie bezsilności to kolejne wstrząsające doświadczenie, z którym przyszło im się mierzyć.

Więcej o zbiórce:

https://www.siepomaga.pl/sos-dla-dzieci-ukrainy

Dla nas będzie to podwójne wydarzenie, ponieważ przy okazji tej wspaniałej inicjatywy tego dnia będziemy świętować PIERWSZE URODZINY naszej FUNDACJI! Będzie to świetna okazja do połączenia cudownej muzyki, dobrego jedzenia i szczytnego celu!

Dlatego też serdecznie Was wszystkich zapraszamy:

Gdzie ❓📢 Kulinarny Park Wrocław- Maślice ul. Królewiecka 161

Kiedy❓🕖 2 kwietnia ( sobota ) godz. 19:00Wstęp : bezpłatny

Partnerzy wydarzenia: Rada Osiedla Wrocław Maślice, Kulinarny Park Restauracja i Cukiernia, Salon Pianin i Fortepianów PianinaiFortepiany.com, Portal SiePomaga.pl, Kolektyw Pomysłów, Rada Rodziców SP26 we Wrocławiu

Patronat medialny: Portal Warto Znać

WYDARZENIE NA FACEBOOKU