Nowy Partner projektu

„Młode Brzmienie”

Już 27 kwietnia 2022 r. można będzie usłyszeć kolejnych uzdolnionych młodych artystów w Odra Centrum. Z wielką radością przedstawiamy kolejnego Partnera naszego nowego projektu Młode Brzmienie – koncerty w Odra Centrum z Fundacją Kultura Brzmienia, jakim jest Sklep Muzyczny „Riff”.

Z miłości do muzyki, szacunku dla początkujących i zawodowych muzyków oraz chęci zaspokajania największych potrzeb Klientów – Salon Muzyczny Riff powstał po to, aby zaoferować to, co najlepsze w świecie sprzętu, instrumentów oraz akcesoriów do tworzenia i słuchania muzyki.Początki Salonów Muzycznych Riff sięgają lat 50-tych XX wieku, kiedy na polskim rynku swoją działalność rozpoczęła Centrala Handlu Przemysłu Muzycznego.

Pod brandem Riff, salony muzyczne pojawiły się w największych miastach dopiero w roku 2001, do dnia dzisiejszego należąc do Grupy Zibi S. A. Obecnie Salony Muzyczne Riff to sieć 19 punktów w całej Polsce, które mogą pochwalić się sprzedażą instrumentów muzycznych najbardziej znanych i renomowanych, światowych marek.

Od momentu powstania Salony Muzyczne Riff stale zyskują na popularności i wciąż dążą do umocnienia swojej pozycji na rynku, pracując na to co najważniejsze, czyli zaufanie i sympatię swoich Klientów. Zapraszamy do Salonów sklepów muzycznych „Riff” – w całym kraju ( salon we Wrocławiu- przy ul. Piłsudskiego 28 ) , jak i do sklepu internetowego!

www.riff.net.pl