Nowy projekt koncertowy w Odra Centrum

Co ma wspólnego woda i muzyka?

Pewien japoński pisarz i badacz Masaru Emoto, zajmujący się zagadnieniami struktury wody postawił hipotezę, że ludzkie emocje mają ogromny wpływ na wodę. Odkrył też, że woda reaguje na nasze myśli, słowa i… muzykę. 

Stąd powstał nowy projekt koncertowy „Młode Brzmienie” , we współpracy z Odra Centrum. Jest to miejsce spotkań na wodzie i zarazem pierwszy wybudowany na wodzie ośrodek edukacyjno-kulturalny, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W ośrodku podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne. Na pokładzie działa również klimatyczna Odra Cafe z pyszną kawą, domowymi wypiekami i zjawiskowymi widokami na rzekę.

Bohaterami wydarzeń będą uzdolnione artystycznie dzieci i młodzież z naszego regionu, w tym laureaci wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, stypendyści i przyszli zawodowi muzycy. Będzie można usłyszeć szereg różnych instrumentów, od delikatnych po te nieco głośniejsze.

Zapraszamy na pierwszy z cyklu koncertów już 24 marca 2022 roku ( czwartek ) o godzinie 17:00

Gdzie? Odra Centrum, wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław (tuż obok Mostu Grunwaldzkiego).

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Więcej szczegółów na naszym profilu Facebook.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU